Mikina Ferrari 156 Sharknose

Ikonický monopost Formule 1, který získal pojmenování podle svého charakteristického vzhledu pro přívod vzduchu připomínající žraločí nozdry. Díky změně pravidel o objemu motoru v roce 1961 se stal monopost dominantním, a i díky tomu Phil Hill získal v tomto roce dosud jediný americký titul mistra světa. Více

Cena
899 Kč

Kód produktu
P00077

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
S M L XL 2XL 3XL

ks
Triko Ferrari 156 Sharknose

Triko Ferrari 156 Sharknose

429 Kč

Ikonický monopost Formule 1, který získal pojmenování podle svého charakteristického vzhledu pro přívod vzduchu připomínající žraločí nozdry. Díky změně pravidel o objemu motoru v roce 1961 se stal monopost dominantním, a i díky tomu Phil Hill získal v tomto roce dosud jediný americký titul mistra světa.

Černá mikina s kapucí, která má moderní střih a nadstandartní kvalitu. Je vyrobena z organické bavlny s příměsí 20% polyester vhodná, jak pro může, tak pro ženy. Použitá technologie tisku na mikině je sítotisk. Tradiční a osvědčená metoda tisku, která zaručuje vysokou kvalitu, dlouhou životnost a odolnost proti praní. Díky tomu mikina vydrží po mnoho let jako nová, ať už ji vyperete kolikrát jen budete chtít.

Vhodné jako dárek pro vás či Vaše blízké. Zkrátka pro všechny, kteří ocení kvalitu a originalitu.

Certifikáty textilu